Inovācijas un zinātne - Izpēte un attīstība
Inovācijas un zinātne
Izpēte un attīstība

Sanofi ir jūsu veselības partneris visa mūža garumā, tādēļ mums jāraugās nākotnē un jābūt drosmīgiem. Pētniecība, ko veicam šodien, lielā mērā ietekmēs pacientus desmit līdz piecpadsmit gadu tālā nākotnē jaunas ārstniecības, slimību/simptomu ārstēšanas vai slimību novēršanas jomās.

Tā kā inovācijas ir mūsu darba pamatā, mēs vairāk nekā 15 procentus1 no apgrozījuma katru gadu ieguldām pētniecības un izstrādes departamentā.

Šodien Sanofi darbojas Eiropā, Ziemeļamerikā un Āzijā ar četriem galvenajiem pētniecības un attīstības centriem, kuros strādā vairāk nekā 16 000 darbinieku, kuros strādā ar inovācijām.

Jaunu zāļu apstiprināšana ir ļoti ilgs un dārgs process. Klīniskie pētījumi ir obligāta procesa sastāvdaļa, lai iegūtu atļauju tirgot zāles. Klīniskais izmēģinājums (saukts arī par klīnisko pētījumu) ir veidots tā, lai pārbaudītu, ka farmaceitiskais līdzeklis ir efektīvs un drošs lietošanai. Klīniskos izmēģinājumus veic trīs galvenajos posmos pēc pirmsklīniskajiem izmēģinājumiem2:

Klīnisko izmēģinājumu 1. posmu

veic ar 20 līdz 80 veseliem brīvprātīgajiem aptuveni viena gada garumā. Klīnisko izmēģinājumu 1. posma mērķis ir pārliecināties, ka cilvēki šo terapiju var droši lietot. 

Klīnisko izmēģinājumu 2. posmu

veic ar aptuveni 100 līdz 500 pacientiem ar konkrētu slimību aptuveni divu gadu garumā. 2. posma izmēģinājumi nosaka efektivitāti konkrētas slimības vai veselības stāvokļa ārstēšanā. Šajā posmā tāpat tiek novērtēta visefektīvākā deva un tas, kā zāles būtu jālieto, kā arī to priekšrocības un riski.

Klīnisko izmēģinājumu 3. posmu

veic ar simtiem līdz pat daudziem tūkstošiem pacientu dažādās vietās, lai pārbaudītu iepriekšējo izmēģinājumu rezultātus lielākās cilvēku grupās. Bieži pacienti, kā arī dažreiz pētnieki nezina, vai viņi lieto zāļu kandidātu vai placebo/citu terapiju.


1http://mediaroom.sanofi.com/sanofi-annual-results/
2https://www.efpia.eu/about-medicines/development-of-medicines/
X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK