Karjera
Darbs Sanofi
Karjera
INTEGRITY
RESPECT
COURAGE
TEAMWORK

Sanofi komanda ikdienā strādā pie tā, lai uzlabotu pacientu dzīves kvalitāti un apmierinātu pacientu vajadzības visā pasaulē. Ja vēlaties pievienoties mūsu komandai, Jums būs iespēja dot savu ieguldījumu uzņēmumā, kam rūp cilvēki, pretī iegūstot darba devēju, kas sadarbosies ar Jums, lai pilnveidotu Jūsu prasmes un palīdzētu veidot karjeru.

Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis speciālists vai students, kas meklē prakses iespējas, mēs ceram, ka varēsim tikties ar Jums.

Career Section

Starptautisks uzņēmums

Sanofi ir multikulturāls un starptautisks uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 100 000 darbinieku vairāk nekā 100 pasaules valstīs.
Europe Top Employer Logo 2018

Mēs esam viens no vadošajiem darba devējiem!

Mēs esam ieguvuši Eiropas „Top Employers Institute” sertifikātu, ar ko mēs esam akreditēti kā viens no vadošajiem darba devējiem pasaulē. Mēs piedāvājam izcilus darba apstākļus, sekmējam talanta attīstību visos organizācijas līmeņos un tiecamies uz nepārtrauktu talantu piesaistes prakses optimizēšanu.

Atklājiet jaunas iespējas

X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK