Kontakti

Pieteikties veselības aprūpes speciālistiem paredzētu materiālu saņemšanai elektroniskā formātā

Lūdzu, zemāk ievadīt nepieciešamo informāciju
Identity
Jūsu personas dati tiks nosūtīti un tos apstrādās SANOFI-AVENTIS LATVIA Sabiedrība ar ierobežotu atbildību, reģistrācijas Nr. 40003740321, juridiskā adrese Kr. Valdemāra iela 33-8, Rīga, LV-1010 („Sanofi”) ar mērķi sūtīt Jums Sanofi jaunāko, Jums pielāgoto reklāmas un produktu informāciju. Iespējams, ka Jūsu personas dati šim pašam nolūkam tiks izplatīti citām SANOFI grupas filiālēm un ārējiem pakalpojumu sniedzējiem (piem., IT resursu sniedzējiem, mārketinga aģentūrām, IT risinājumu pakalpojumu sniedzējiem utt.), kas palīdz Sanofi veikt Jūsu personas datu apstrādi. Atsevišķi pakalpojumu sniedzēji var atrasties valstīs ārpus EEZ, kas nenodrošina līdzvērtīgu personas datu aizsardzības līmeni, salīdzinot ar valsti, kurā atrodaties. Šādos gadījumos Sanofi īsteno atbilstošus mehānismus, lai aizsargātu Jūsu personas datus, un vienmēr izturēsies pret Jūsu datiem ar vislielāko rūpību. Tāpat Sanofi nekad nepārdos Jūsu personas datus citiem uzņēmumiem.
Es piekrītu augstāk sniegtajam apgalvojumam un piekrītu saņemt no Sanofi jaunāko, man pielāgoto reklāmas un produktu informāciju:
Mēs piedāvājam informatīvus izdevumus saistībā ar dažādām ārstniecības jomām. Lai pieteiktos kāda no mūsu informatīvajiem izdevumiem saņemšanai, izvēlieties Jums interesējošo tēmu:
Visiem Jums nosūtītajiem materiāliem tiks pievienota atteikšanās saite, kas ļaus Jums jebkurā brīdī atteikties no turpmākas materiālu saņemšanas.
capcha
X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK