Par mums - Īsumā

Īsumā

Īss pārskats par Sanofi

Sanofi ir pasaules mēroga dzīvības zinātņu uzņēmums ar vairāk nekā 100 000 darbinieku vairāk nekā 100 valstīs. Sanofi uzņēmumā mēs lepojamies ar savu bagāto inovāciju vēsturi, kuras aizsākumi meklējami jau pirms vairāk nekā 100 gadiem.

Sanofi centrālais birojs atrodas Parīzē, Francijā. Latvijā mūsu birojs atrodas Rīgā, un tajā strādā 30 darbinieki.

Sanofi sastāv no trīs globālām biznesa vienībām — General Medicine, Speciality Care un Vaccines. Consumer Healthcare ir atsevišķa vienība. Mēs darbojamies vairākās terapijas nozarēs.

General Medicines

Šī struktūrvienība darbojas divās nopietnu un endēmisku slimību jomās: cukura diabēts un sirds un asinsvadu slimības. Jau teju gadsimtu ilgi Sanofi izstrādā ārstēšanas metodes ar insulīnu, bet sirds un asinsvadu slimības mēs mēģinām uzveikt jau vairāk nekā 50 gadus. Pašlaik mēs piedāvājam visaptverošu portfeli, kas satur dažādus medikamentus cukura diabēta ārstēšanai un inovatīvus ārstnieciskos risinājumus sirds un asinsvadu slimniekiem.

Specialty Care

Šī Sanofi speciālās aprūpes struktūrvienība nodarbojas ar inovatīvu ārstēšanas metožu izstrādi reto slimību, reto asins slimību, izkaisītās sklerozes, onkoloģijas un imunoloģijas jomā. Specialty Care tika izveidots 1981. gadā un 2011. gadā kļuva par daļu no Sanofi komandas.

Vaccines

Vaccines ir Sanofi vakcīnu struktūrvienība, kas ik gadu izplata vairāk nekā 1 miljardu vakcīnu devu visā pasaulē. Mēs piedāvājam dažādas augstas kvalitātes vakcīnas bērniem, pusaudžiem un pieaugušajiem, tai skaitā vakcīnas pret gripu, meningītu, ceļojumu un endēmiskajām slimībām.

Bezrecepšu medikamenti un veselības aprūpe

Šīs struktūrvienības misija ir sniegt cilvēkiem visā pasaulē inovatīvus pašaprūpes risinājumus, ļaujot tiem pašiem rūpēties par savu veselību un nodrošinot veselīgāku un pilnvērtīgāku dzīvi. Mēs piedāvājam savus veselības aprūpes risinājumus vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē.

X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK