Kontakti

Kontakti

Aicinām jūs vērsties pie Sanofi, vai nu aizpildot turpmāk redzamo veidlapu, vai izmantojot kontaktēšanās iespējas, kas norādītas zemāk. Mēs atbildēsim uz jūsu jautājumu, cik drīz vien iespējams.

Mēs priecāsimies atbildēt uz jautājumiem par savu produkciju, bet, lūdzu, ņemiet vērā, ka Sanofi nevar sniegt individuālus ieteikumus. Ja jautājums attiecas uz jūsu veselības stāvokli vai ir medicīniska rakstura, jums jākonsultējas ar ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu. Ja jautājums ir saistīts ar pirmās palīdzības sniegšanu, lūdzu, konsultējieties ar savu ārstu vai neatliekamās medicīniskās
palīdzības speciālistiem.

Ja vēlaties ziņot par kādu Sanofi ražoto zāļu izraisītu blakusparādību, lūdzu, zvaniet 67332451 vai noklikšķiniet šeit, lai aizpildītu veidlapu par zāļu izraisīto blakusparādību.

Sanofi respektē savu klientu, sadarbības partneru, pacientu, lietotāju un darbinieku privātumu un ievēro konfidencialitāti, tādēļ nopietni izturas pret privātuma jautājumiem un jebkurus personas datus apstrādā saskaņā ar prasībām piemērojamajos normatīvajos aktos par datu aizsardzību. 
Pirms jūs vēršaties pie mums, lūdzu, iepazīstieties ar Sanofi Privātuma politiku .

Lai mēs uz jūsu jautājumu atbildētu pēc iespējas labāk, lūdzu, aizpildiet turpmāk redzamos lodziņus.

Lodziņi, kas atzīmēti ar *, jāaizpilda obligāti, lai mēs pieņemtu jūsu iesniegumu. 

Identitāte
Ziņa
Globālā kontaktinformācija Sanofi (galvenais birojs)

54 rue La Boétie
75008 Paris
France

 +33 (0)1 53 77 40 00

Vietējā kontaktinformācija Sanofi

SIA “sanofi-aventis Latvia”
Kr.Valdemāra 33-8
LV-1010, Rīga
Latvija
 +371 67 332 451

X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK