Ziņošana par blakusparādībāmUzņēmumā Sanofi mēs nepārtraukti uzraugām savu ražojumu drošumu. Ziņojumi par blakusparādībām ir svarīgi nepārtrauktai zāļu drošuma vērtēšanai, jo tas ir noderīgi pacientiem, kas ārstējas vai, iespējams, ārstēsies ar konkrētām zālēm.

Sanofi kā farmācijas uzņēmumam saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem farmakovigilances jomā (direktīvu 2010/84/ES un regulu (ES) Nr. 1235/2010) ir pienākums vākt, reģistrēt un uzraudzīt jebkuru informāciju, kas attiecas uz cilvēkiem paredzēto zāļu izraisītām blakusparādībām, un par to ziņot attiecīgajām kompetentajām iestādēm.

Sanofi tāpat ir pienākums vākt informāciju ne tikai par blakusparādībām, bet arī par zāļu terapeitiskās iedarbības trūkumu, pārdozēšanu, nepareizu lietošanu vai lietošanu nereģistrētā veidā, lietošanu grūtniecības un/vai zīdīšanas laikā, zāļu lietošanas kļūdām vai neveiksmēm, infekciju izraisītāju pārnešanu, arodekspozīciju un neparedzētu labvēlīgu iedarbību.

Sanofi respektē savu klientu, sadarbības partneru, pacientu, lietotāju un darbinieku privātumu un ievēro konfidencialitāti, tādēļ nopietni izturas pret privātuma jautājumiem un jebkurus personas datus apstrādā saskaņā ar prasībām piemērojamajos normatīvajos aktos par datu aizsardzību. Pirms vēršaties pie mums, lūdzu, iepazīstieties ar Sanofi Privātuma politiku.

Lodziņi, kas atzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti, lai mēs pieņemtu jūsu iesniegumu.

Par personu, kas ziņo par blakusparādību
* Vai mēs drīkstam ar jums sazināties?
* Es esmu:
Par personu, kurai radusies blakusparādība
*Dzimums
Par zālēm un blakusparādību
Security