Ziņošana par blakusparādībāmUzņēmumā Sanofi mēs nepārtraukti uzraugām savu ražojumu drošumu. Ziņojumi par blakusparādībām ir svarīgi nepārtrauktai zāļu drošuma vērtēšanai un tādēļ noderīgi pacientiem, kas ārstējas vai, iespējams, ārstēsies ar mūsu ražotajām zālēm.

Sanofi kā farmācijas uzņēmumam saskaņā ar spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem farmakovigilances jomā (direktīvu 2010/84/ES un regulu (ES) Nr. 1235/2010) ir pienākums vākt, reģistrēt un turpināt uzraudzīt jebkuru informāciju, kas attiecas uz cilvēkiem paredzēto zāļu izraisītām blakusparādībām, un par to ziņot attiecīgajām kompetentajām iestādēm.

Sanofi respektē šīs lapas apmeklētāju privātumu un ievēro konfidencialitāti, tādēļ nopietni izturas pret privātuma jautājumiem un jebkurus personas datus apstrādā saskaņā ar prasībām piemērojamajos normatīvajos aktos par datu aizsardzību. Uzzināt vairāk.

Lodziņi, kas atzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti, lai mēs pieņemtu jūsu iesniegumu.

Šobrīd pastāv tehniskas problēmas mūsu saziņas formu izmantošanā. Ja vēlaties ziņot par blakusparādību vai steidzami sazināties ar Sanofi, lūdzam saziņai izmantot e-pastu Pharmacovigilance.Latvia@sanofi.com

Par personu, kas ziņo par blakusparādību
* Vai mēs drīkstam ar jums sazināties?
* Es esmu:
Par personu, kurai radusies blakusparādība
*Dzimums
Par zālēm un blakusparādību
Security