Covid-19

Mūsu cīņa pret COVID-19 turpinās

Turpinoties pandēmijai, turpinās arī Sanofi cīņa pret to.

Sanofi vakcīnu biznesa nodaļa Sanofi Pasteur paātrina darbu pie diviem vakcīnu izstrādes projektiem. 
Jaunas vakcīnas izstrāde prasa ārkārtīgi detalizētus un ļoti tehniskus pasākumus jauna mehānisma izstrādei, kas palīdzētu novērst vīrusu, kas izraisa COVID-19.
Pēc izstrādes mums jāapstiprina efektivitāte klīniskajos pētījumos, vienlaikus nodrošinot arī kvalitāti un drošumu.

Ieguldījumi zinātnē: Sanofi ātrā reakcija tik daudzās frontēs nav nejauša. Tā izriet no vairāku gadu ieguldījumiem vakcīnu tehnoloģijā un iepriekšējā darba pie SARS vakcīnu programmas.

Sanofi sadarbojas ar zinātniskajām biedrībām, pacientu grupām un veselības aizsardzības iestādēm visā pasaulē, lai palīdzētu sniegt precīzu informāciju un norādījumus cilvēkiem, kurus skāruši dažādi apstākļi, tostarp retas slimības, astma, atopiskais dermatīts, diabēts, onkoloģiskās slimības un multiplā skleroze.
 
X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK