Covid-19

Sanofi centieni cīņā pret COVID-19

Kā uzņēmums, Sanofi strādā visos iespējamos veidos, lai veiktu savu ieguldījumu koronavīrusa apkarošanā, tostarp izstrādājot potenciālās ārstēšanas metodes un paātrinot darbu pie diviem vakcīnu izstrādes projektiem, vienlaikus turpinot esošo vakcīnu un citu zāļu piegādi šajā kritiskajā situācijā.

Jaunās vakcīnas izstrādei nepieciešami ārkārtīgi detalizēti un smalki tehniski pasākumi, lai izveidotu jaunu mehānismu, kas palīdzētu novērst vīrusa, kas izraisa COVID-19, izplatīšanos. Kad tā ir izstrādāta, mums ir jāapstiprina tās efektivitāte klīniskajos pētījumos, vienlaikus nodrošinot kvalitāti un drošību.

Mēs izmantojam jau esošo tehnoloģiju, kas tika izstrādāta gripas apkarošanai, un mēs pielietojam to jaunajam vīrusam, kas izraisa COVID-19 slimību. Izstrādes mērķis būs pārveidot vakcīnu tādā veidā, lai iemācītu imūnsistēmai atpazīt nevis gripas vīrusu, bet gan jauno koronavīrusu. Sanofi pašlaik atrodas pirmsklīniskās izstrādes sākumposmā un plāno pāriet pie klīniskajiem pētījumiem, cik ātri vien to ļauj zinātniskais process kritiskajā situācijā.

Izstrādājot potenciālās ārstēšanas metodes un jauno vakcīnu, Sanofi mērķis ir gan tūlītēja, gan ilgstoša ietekme cīņā pret COVID-19.

X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK