Miegs

Lielākajai daļai no mums ir nepieciešamas apmēram astoņas stundas netraucēta miega, lai justos labi atpūtušies. Miega trūkums var radīt grūtības koncentrēties un sliktu garastāvokli. Teju viens no trim cilvēkiem cieš no bezmiega. Ja jums ir regulāri miega traucējumi un moka bezmiegs, jums var rasties šādas veselības problēmas kā sirds slimības, diabēts un aptaukošanās, un tas var pat saīsināt mūža ilgumu.

Bezmiegu un miega traucējumus var izraisīt tādi faktori kā stress un medicīniskie stāvokļi, piemēram, miega apnoja un veselīga miega paradumu neievērošana1.

Sanofi piedāvā produktu, kurš jums var palīdzēt nodrošināt pilnvērtīgu miegu. Latvijā ir pieejams uztura bagātinātājs miega problēmu novēršanai:
MAGNE B6 Sleep
MAGNE B6 Sleep uztura bagātinātājs
Ar MAGNE B6® Sleep relaksējies miegam un uzkrāj nepieciešamo enerģiju jaunai dienai MAGNE B6® Sleep satur apiņus un melisu. Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība. Tie veicina ciešu un veselīgu miegu.

Ārstniecības melisa palīdz nodrošināt labu un mierīgu atpūtu, kā arī veselīgu miegu. Tā palīdz atslābināties un uzturēt labu garastāvokli, veicina garīgu un fizisku labsajūtu. MAGNE B6® Sleep satur arī magniju un B6 vitamīnu, kas palīdz samazināt nogurumu un veicina normālu nervu sistēmas darbību.