Miegs

Miegs

Lielākajai daļai no mums ir nepieciešamas apmēram astoņas stundas netraucēta miega, lai justos labi atpūtušies. Miega trūkums var radīt grūtības koncentrēties un sliktu garastāvokli. Teju viens no trim cilvēkiem cieš no bezmiega. Ja jums ir regulāri miega traucējumi un moka bezmiegs, jums var rasties šādas veselības problēmas kā sirds slimības, diabēts un aptaukošanās, un tas var pat saīsināt mūža ilgumu.

Bezmiegu un miega traucējumus var izraisīt tādi faktori kā stress un medicīniskie stāvokļi, piemēram, miega apnoja un veselīga miega paradumu neievērošana1.

Sanofi piedāvā produktu, kurš jums var palīdzēt nodrošināt pilnvērtīgu miegu. Latvijā ir pieejams uztura bagātinātājs miega problēmu novēršanai:
MAGNE B6 Sleep
MAGNE B6 Sleep uztura bagātinātājs
Magne B6 Sleep sastāvā ietilpst īpaši izvēlēti augu ekstrakti, magnijs un B6 vitamīns.
Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība. Tie palīdz nodrošināt ciešu un veselīgu miegu.

Ārstniecības melisa palīdz atslābināties un uztur veselīgu miegu. Tā palīdz nodrošināt pilnvērtīgu un mierīgu atpūtu, uzlabojot miega kvalitāti.
Magne B6 Sleep ir arī magnija un B6 vitamīna avots, un tie abi palīdz samazināt nogurumu.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Reklāmas devējs: SIA sanofi-aventis Latvia.


1https://www.nhs.uk/Livewell/tiredness-and-fatigue/Pages/lack-of-sleep-health-risks.aspx
X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK