Sāpes

Sāpes

Sāpju sajūta dažādiem cilvēkiem var būtiski atšķirties. Sāpes var būt vieglas, asas, trulas, pulsējošas un stipras. Ir dažādi sāpju veidi atkarībā no to cēloņa; daži sāpju veidu piemēri ir muskuļu, locītavu, vēdera un nervu sāpes1.

Sanofi piedāvā vairākus bezrecepšu medikamentus pret sāpēm. Latvijā ir pieejami šādi bezrecepšu medikamenti pret sāpēm:
No-spa 40 mg apvalkotās tabletes
No-spa 40 mg apvalkotās tabletes
NO-SPA apvalkotās tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā.

To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos:
  • žultsakmeņu slimība, žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsvadu iekaisums (holangīts un papillīts);
  • nierakmeņu slimība (nefrolitiāze), urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze), nieru bļodiņas iekaisums, urīnpūšļa iekaisums un urīnpūšļa spazmas.
Par papildterapiju šādos gadījumos:
  • gludās muskulatūras spazmas kuņģa un zarnu traktā: kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, gastrīts, kuņģa atveres un vārtnieka spazmas, tievo zarnu iekaisums (enterīts), resno zarnu iekaisums (kolīts), spastisks kolīts ar aizcietējumu un vēdera pūšanās (meteorisms) kairinātas zarnas sindroma gadījumā;
  • saspringuma tipa galvassāpes;
  • sāpīgas mēnešreizes.
Sanofi NOSPA 40mg
No-spa 40 mg tabletes
NO-SPA tabletes satur drotaverīna hidrohlorīdu, kas ir spazmolītisks līdzeklis. Tas atslābina gludo muskulatūru kuņģa-zarnu traktā, žultsceļos, urīnceļos, dzimumorgānos un asinsvadu sistēmā.

To lieto, lai mazinātu gludo muskuļu spazmas šādos gadījumos:
- žultsakmeņu slimība, žultspūšļa iekaisums (holecistīts), žultsvadu iekaisums (holangīts un papilīts);
- nierakmeņu slimība (nefrolitiāze), urīnvadu akmeņi (ureterolitiāze), nieru bļodiņas iekaisums, urīnpūšļa iekaisums un urīnpūšļa spazmas.


Par papildterapiju šādos gadījumos:
- gludās muskulatūras spazmas kuņģa-zarnu traktā: kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, gastrīts, kuņģa atveres un vārtnieka spazmas, tievo zarnu iekaisums (enterīts), resno zarnu iekaisums (kolīts), spastisks kolīts ar aizcietējumu un vēdera pūšanās (meteorisms) kairinātas zarnas sindroma gadījumā;
- saspringuma galvassāpes;
- sāpīgas mēnešreizes.
Finalgon 4 mg/25 mg/g ziede
Finalgon 4 mg/25 mg/g ziede
Nonilskābes vanililamīdam (nonivamīds) un nikotīnskābes butoksietilesterim (nikoboksils) ir savstarpēji papildinošs efekts. Tie uzlabo ādas asinsriti, radot ilgstošu siltuma sajūtu.

Finalgon ir ziede, ko lieto:
  • sporta traumu, sasitumu un sastiepumu, pārslodzes radītu muskuļu sāpju gadījumā
  • artrīta, reimatisku locītavu un muskuļu sāpju gadījumā
  • lumbago, neirīta (nerva iekaisuma), išiasa, bursīta (locītavas gļotsomiņas iekaisums) un tendovaginīta (cīpslas un tās apvalka iekaisuma) gadījumā,
  • ierīvēšanai pacientiem ar perifēriskās asinsrites traucējumiem (zāļu lietošana rada ādas asinsrites uzlabošanos).

Bezrecepšu zāles.

Pirms zāļu lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju vai atbilstošu informāciju uz iepakojuma. Konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu par zāļu lietošanu.

Reklāmas devējs: SIA sanofi-aventis Latvia.

ZĀĻU NEPAMATOTA LIETOŠANA IR KAITĪGA VESELĪBAI


1https://www.webmd.com/pain-management/guide/pain-management-overview-facts
X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK