Vitamīni un uztura bagātinātāji

Vitamīni un uztura bagātinātājiUztura bagātinātājus parasti lieto noteiktu uzturvielu nepieciešamā līmeņa uzturēšanai organismā vai lai kompensētu noteiktu uzturvielu deficītu. Uztura bagātinātāji ir koncentrēts uzturvielu vai ikdienas uzturu bagātinošu vielu avots, kuru lietošanas laikā jāievēro maksimāli pieļaujamās devas, lai izvairītos no blaknēm1.

Sanofi piedāvā vairākus atšķirīgus uztura bagātinātājus. Latvijā ikdienas uztura bagātināšanai ir pieejami šādi uztura bagātinātāji:
MAGNE B6 Sleep
MAGNE B6 Sleep uztura bagātinātājs
Magne B6 Sleep sastāvā ietilpst īpaši izvēlēti augu ekstrakti, magnijs un B6 vitamīns.
Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība. Tie palīdz nodrošināt ciešu un veselīgu miegu.
Ārstniecības melisa palīdz atslābināties un uztur veselīgu miegu. Tā palīdz nodrošināt pilnvērtīgu un mierīgu atpūtu, uzlabojot miega kvalitāti.
Magne B6 Sleep ir arī magnija un B6 vitamīna avots, un tie abi palīdz samazināt nogurumu.
Magne B6 Fast – uztura bagātinātājs
Magne B6 Fast – uztura bagātinātājs
Stress ir nenovēršama Jūsu nemierīgā dzīvesveida sastāvdaļa. Tā ietekmē Jūs varat kļūt nervozs/ aizkaitināms/ satraukts, noguris un Jums var būt grūtāk koncentrēties. Šajā situācijā organisms patērē vairāk vitamīnu un minerālvielu, piemēram, magniju.
Magne B6 Fast ir viegli lietojams produkts, kas piegādā Jūsu organismam magniju, B6 un B9 vitamīnus.
Magne B6 Fast ir pieejams mutē šķīstošu granulu veidā ar patīkamu citrona garšu. Jūs to varat lietot jebkurā brīdī; nav nepieciešams uzdzert ūdeni. Tas satur:
Magniju un B6 vitamīnu, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu; veicina normālas nervu sistēmas un psiholoģiskās funkcijas;
B9 vitamīnu, kas veicina normālas psiholoģiskās funkcijas, piemēram, noturību pret stresu (emocionāls nogurums).
Magne B6 Fast nesatur cukuru.
Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu
Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu
Uztura bagātinātājs Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu satur propolisu STAMFI, augstu C vitamīna daudzumu, ingvera un alvejas ekstraktu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu
Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu
Uztura bagātinātājs Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu satur propolisa ekstraktu, daudz C vitamīna un mežrozīšu augļu ekstraktu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Propolki bez cukura
Propolki bez cukura
Uztura bagātinātājs Propolki bez cukura satur propolisu STAMFI un augstu C vitamīna daudzumu. Ar saldinātājiem. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.
Propolki ar C vitamīnu
Propolki ar C vitamīnu
Uztura bagātinātājs Propolki ar C vitamīnu satur propolisa ekstraktu un daudz C vitamīna. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. Reklāmas devējs: SIA sanofi-aventis Latvia.


1https://www.efsa.europa.eu/en/topics/topic/food-supplements