Vitamīni un uztura bagātinātājiUztura bagātinātājus parasti lieto noteiktu uzturvielu nepieciešamā līmeņa uzturēšanai organismā vai lai kompensētu noteiktu uzturvielu deficītu. Uztura bagātinātāji ir koncentrēts uzturvielu vai ikdienas uzturu bagātinošu vielu avots, kuru lietošanas laikā jāievēro maksimāli pieļaujamās devas, lai izvairītos no blaknēm1.

Sanofi piedāvā vairākus atšķirīgus uztura bagātinātājus. Latvijā ikdienas uztura bagātināšanai ir pieejami šādi uztura bagātinātāji:
MAGNE B6 Sleep
MAGNE B6 Sleep uztura bagātinātājs
Ar MAGNE B6® Sleep relaksējies miegam un uzkrāj nepieciešamo enerģiju jaunai dienai Apiņiem piemīt nomierinoša iedarbība. Tie veicina ciešu un veselīgu miegu.
rstniecības melisa palīdz nodrošināt labu un mierīgu atpūtu, kā arī veselīgu miegu. Tā palīdz atslābināties un uzturēt labu garastāvokli, veicina garīgu un fizisku labsajūtu.

MAGNE B6® Sleep satur arī magniju un B6 vitamīnu, kas palīdz samazināt nogurumu un veicina normālu nervu sistēmas darbību.
Magne B6 Fast – uztura bagātinātājs
Magne B6 Fast – uztura bagātinātājs
Magnijs kopā ar B grupas vitamīniem - B6 un B9 novērš garīgu un fizisku nogurumu.
Organismā tiek uzturēta un nodrošināta normāla enerģijas ieguves vielmaiņa un tiek veicinātas nervu sistēmas un psiholoģiskās funkcijas
Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu
Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu
Uztura bagātinātājs Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu satur propolisa ekstraktu, daudz C vitamīna, ingvera un alvejas ekstraktu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Uztura bagātinātāju Propolki ar alveju, ingveru un citronzāles garšu īpaši ieteicams lietot rudens - ziemas sezonā.
 
Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu
Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu
Uztura bagātinātājs Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu satur propolisa ekstraktu, daudz C vitamīna un mežrozīšu augļu ekstraktu. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Uztura bagātinātāju Propolki ar mežrozīšu un aveņu garšu īpaši ieteicams lietot rudens - ziemas sezonā.
Propolki bez cukura
Propolki bez cukura
Uztura bagātinātājs Propolki bez cukura satur propolisa ekstraktu un daudz C vitamīna. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Uztura bagātinātāju Propolki bez cukura īpaši ieteicams lietot rudens - ziemas sezonā.
Propolki ar C vitamīnu
Propolki ar C vitamīnu
Uztura bagātinātājs Propolki ar C vitamīnu satur propolisa ekstraktu un daudz C vitamīna. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Uztura bagātinātāju Propolki ar C vitamīnu īpaši ieteicams lietot rudens - ziemas sezonā.