Vakcīnas

Vakcīnas

Vakcīnas izmanto imunitātes pret noteiktām slimībām uzlabošanai. Vakcīna parasti satur vielu, kas ir līdzīga slimību izraisošajam vīrusam, un to parasti veido no novājinātām vai mirušām konkrētā vīrusa formām. Šī viela stimulē organisma imūnsistēmu slimības atpazīšanai un antivielu ražošanai.1

Imunizācija ar vakcīnas palīdzību ir visiedarbīgākais pieejamais veselības intervences līdzeklis, kas novērš globālus infekcijas slimību uzliesmojumus un šobrīd glābj 2-3 miljonus dzīvību gadā – šis skaitlis varētu pieaugt vēl vairāk, ja tiktu uzlabots globālais vakcinācijas nodrošinājums (šobrīd tas ir 86%).

Sanofi nepārtraukti strādā pie slimību apkarošanas, un vakcīnas ir viens no vissvarīgākajiem ieročiem šajā cīņā.


1http://www.who.int/topics/vaccines/en/
2http://www.who.int/features/factfiles/immunization/en/

X

Mēs izmantojam sīkfailus mūsu tīmekļa vietnes satura nodrošināšanai/optimizācijai, kā arī analītiskiem/pielāgošanas mērķiem. Turpinot apskatīt mūsu tīmekļa vietni, jūs piekrītat mūsu sīkfailu izmantošanas noteikumiem. Jūs jebkurā brīdī varat atsaukt piekrišanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu sīkfailiem un to dzēšanu, aicinām jūs iepazīties ar mūsu sīkfailu politiku un datu privātuma politiku.

OK